فایل معلم

فروشگاه جامع فرهنگیان انواع درس پژوهی اقدام پژوهی کنش پژوهی گزارش تخصصی کلیه مقاطع

دانلود مقالات دانشجويي فايل معلم فروشگاه فايل معلم دانلود گزارش تخصصي  مديران مدارس دانلود اقدام پژوهي معلمان كنش  پژوهي معلمان و مديران

اطلاعیه فروشگاه

در فروشگاه فایل معلم جدیدترین و ارزانترین فایل های شما معلمان عزیز قرار داده شده با کیفیت ترین و ارزانترین فایل ها فقط در فروشگاه فایل معلم موجود هست درصورت بروز مشکل به ايميل Darspajouhi95@yahoo.com نامه بزنید یا هم از بالا گزیه پیگیری خرید را کلیک کنید با تشکر فروشگاه فایل معلم

دانلود گزارش تخصصی حل مشکلات رفتاری دانش آموزان با ورزش

دانلود گزارش تخصصی  حل مشکلات رفتاری دانش آموزان با ورزش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود گزارش تخصصی حل مشکلات رفتاری یکی از دانش آموزان با ورزش

فرمت فایل (word) و قابل ویرایش 

تعداد صفحات 29 صفحه

قيمت 2500 تومان

قسمتی از مجموعه

(ويژه دبير و مربي تربيت بدني )

چکیده
آمادگی جسمانی دانش آموزان یک امر بنیادی و اساسی است که سلامت و قدرت افراد و اجتماع را تضمین میکند. دانش آموزی که قدرت و کارآیی لازم بدنی را دارد، قادر است وظایف و کارهای روزانه خود را بدون احساس خستگی انجام دهد و توانایی لازم را برای گذراندن اوقات فراغت یا مقابله با پیشامدهای ناگهانی به دست آورد. چنین فردی از بیماری و نارسایی ها و نواقص جسمی به دور خواهد ماند و استقامت، چابکی، انعطافپذیری و سرعت از ویژگی های چنین دانش آموزی است.

دانش آموزان باید هر روز به فعالیتهای منظم ورزشی براساس قدرت بدنی شان بپردازند تا قدم های صحیح به سوی آمادگی و کارآیی بدنی برداشته شود زیرا توجه به کارآیی بدن موجب میشود استخوانها، مفاصل و عضله های بدن برای انجام حرکات و فعالیتها نیرومند شوند. دستگاه های تنفس و جریان خون نیز تا حد بسیاری از اجرای برنامه ها و حرکتهای صحیح ورزشی سود میبرد.

هرچه برنامه های مناسب ورزشی، زودتر و در سنین کمتری اجرا شود، ابتلا به امراض قلبی و دیگر نارسایی ها کمتر خواهد بود. ارتباط بین آمادگی بدن و سرعت انتقال، یادگیری، انظباط، سازگاری با محیط، ایجاد صفات اجتماعی و تعاون با دیگران غیرقابل تردید است و مربیان باید به آن توجه کنند. مهارتهای بدنی زاییدن قدرت استقامت و چابکی بدن است و با اجرای برنامه های صحیح ورزشی به دست می آید.

مقدمه
مطالعات جدید در مورد مغز و شیوه یادگیری مغز برای معلمان و والدین، دیدگاه های جدیدی درباره تدریس و یادگیری ایجاد کرده است پژوهشهای جدید نه فقط یافته های نوینی را عرضه کرده است، بلکه به نوسازی برداشتهای قدیمی درباره یادگیری هم کمک کرده است.

پژوهش های مغز محور، جدا از جنبش آموزش و پرورش نیستند، بلکه آنها رویکردهایی هستند که آموزش و پرورش را مرتفع میسازند. (کانی .(1990 با آن که برخی پیشنهادهای پژوهشی مغز محور، دیر به بار مینشینند، ولی بینشها و چشم اندازهای عملیاتی هم عرضه میکنند حتی برای ساختمان سازی و آماده سازی فضای بازی در مدارس.

اریک جنسن (1995) در کتاب جدید خود تحت عنوان تدریس مبتنیبر مغز اظهار میکند که همگی درصدد هستیم تا راه حل هایی برای مسائل و چالش های آموزش و پرورش بیابیم و باید در کاربرد یافته های جدید تا حدودی احتیاط کنیم. آنگاه که فردی رویکرد خاص سازگار با مغز برای ارتقای یادگیری معرفی میکند، به واقع، آن نمیتواند گام نهایی درباره یادگیری و تدریس باشد.

حال آنقدری که معلمان ورزش میتوانند در میدان ورزش بچها را تربیت کنند، در کلاس واقعا نمیشود آنها را تربیت کرد، برای اینکه در کلاس، بچه ها خودشان را جمع وجور میکنند و آدم نمیفهمد که ذات آنها چیست. (شهید بزرگوار رجایی)

یادگیری و عملکرد مهارتهای حرکتی همواره مورد توجه بوده است زیرا مهارتهای بنیادی و ابتدایی از همان اوایل دانش آموزی کسب میشوند و به تدریج به کنترل قامتی دست می یابند و برای رسیدن به این مرحله دانش آموز باید مراحل رشدی خود را به طور متوالی طی نماید و این مهم در بدو تولد نوزاد با انجام حرکات غیرارادی در دستان نوزاد شروع و به تدریج به کنترل گردن و در سنین بالاتر به کسب مهارتهای پیشرفته مثل مهارتهای دستکاری (دریافت، پرتاب و ...) و مهارتهای جابجایی میشود.

دانش آموز همچنان، روابط اجتماعی و مهارتهای مرتبط به آن را کسب مینماید عملکرد مهارتهای حرکتی نیز سازگارتر و متعادل تر میگردد. حرکت جزء اساسی ترین عوامل زندگی انسان است و نقش مهمی در رشد عمومی و به خصوص رشد ذهنی دارد. (حرکت یعنی زنده بودن و زندگی کردن).

فهرست مطالب

چکیده 4
مقدمه 5
طرح مسأله 6
اهداف گزارش تخصصی : 7
هدف اصلی : 7
اهداف فرعی : 7
مقایسه با شاخص : 7
جمع آوری اطلاعات 7
یافته های علمی 10
پیشینه تحقیق 10
تأثیر ورزش بر متغیرهای روانشناختی 10
انرژی برای یادگیری . 12
اهداف درس تربیت بدنی 13
اهمیت تربیت بدنی در تعلیم و تربیت دانش آموزان 14

ورزش و نقش آن در سلامت روان 16
تنظیم ساعت زنگ ورزش با نیازهای دانش آموزان 17
زنگ ورزش، زنگ سلامت 18
ارائه ی راه حل های مناسب 21
چگونگی اجرای راه حل های جدید و پیشنهادی . 22
اجرای بهترین راه حل 25
ارزیابی بعد از اجرای طرح (نقاط قوت طرح ) 25
نقاط ضعف : 25
پیشنهادها 26
بحث و نتیجه گیری 27
فهرست منابع 29


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
98_890869_6824.zip771.5k

دانلود گزارش تخصصی دبیر زیست شناسی

دانلود گزارش تخصصی دبیر زیست شناسی           دانلود گزارش تخصصی روش های جدید تدریس زیست شناسی و ایجاد رغبت در دانش آموزان فرمت فایل (word) و قابل ویرایش  تعداد صفحات 29 صفحه قيمت 2500 تومان قسمتی از مجموعه (ويژه دبیر زیست شناسی)   چکیده تدریس به معنای ساده، یعنی سخنرانی یک دبیر برای تعداد زیادی دانش آموز. این باور ریشه در قرون وسطی دارد. در زما نهای گذشته وقتی کتابی کمی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود گزارش تخصصی اصلاح رفتارهای نابهنجار و نادرست دانش آموزان مدرسه

دانلود گزارش تخصصی اصلاح رفتارهای نابهنجار و نادرست دانش آموزان مدرسه           دانلود گزارش تخصصی  اصلاح رفتارهای نابهنجار و نادرست دانش آموزان مدرسه فرمت فایل word و قابل ویرایش  تعداد صفحات 24 صفحه قيمت 2500 تومان قسمتی از مجموعه (ويژه مدیر و معاون مدرسه) مقدمه پرخاشگری واکنش کلی نسبت به ناکامی است هرچند افراد همیشه پاسخهای پرخاشگرانه آشکار از خود نشان نمی دهند وآن ها را در وجود خود سرکوب می کنند. مثل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان